Sprzątanie Świata

W bieżącym roku przypada 30 finał ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Sprzątanie świata łączy ludzi”.
        15.09.2023 uczniowie klas III A przyłączyli się do udziału w sprzątaniu naszej planety. Wyposażeni w jednorazowe rękawiczki oraz różnokolorowe worki z zapałem zbierali i segregowali „śmieciowe trofea”.

Dzień Chłopca w klasie 2a

Dnia 29 września uczniowie klasy 2a wybrali się do restauracji Se Pi Mo aby uczcić Dzień Chłopca. Dzieci wzięły udział w warsztatach kulinarnych. W czteroosobowych zespołach przygotowywały pizzę. Pod okiem instruktorów wałkowały ciasto, smarowały sosem pomidorowym. Zgodnie z własnymi upodobaniami smakowymi dobierały dodatki. Dziewczynki i chłopcy ze smakiem zjedli własnoręcznie przygotowaną pizzę z pieca. Pizza palce lizać!
    Na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy z podpisem szefa kuchni i słodki poczęstunek.

PRYMUSI 2023

W piątek, 22 września, w Sali Teatralnej Miejskiego Domu Kultury spotkali się prymusi ze wszystkich świnoujskich szkół. Najlepsi z najlepszych otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza nagrody Prymusa za osiągnięte wyniki w nauczaniu oraz wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych.

Najlepsi uczniowie naszej szkoły, to:
- Letycja Reich
- Oliwia Rudzik
- Blanka Kołaska
- Wiktoria Nele
- Zuzanna Prawdzic-Golińska
- Kajetan Dunajko
- Izabela Dąbska
- Zuzanna Szumlicka

Gratulacje

LIDL

AKCJA ZBIERANIA TALENCIAKÓW - II EDYCJA

Od 1 września ruszyła druga edycja akcji sieci sklepów LIDL „ Szkoły pełne talentów”. Nasza szkoła bierze udział w tej akcji i mamy nadzieję, że wsparcie ze strony przyjaciół naszej szkoły będzie tak samo duże jak w zeszłym roku.
      MAMY PRAWDZIWĄ MOC POMAGANIA - tak brzmi jedno z haseł akcji. I wiemy już ,że jest to prawda.
       Kochani Uczniowie, Rodzice, Pracownicy szkoły oraz wszyscy Przyjaciele SP4! Wszystkie ręce na pokład - zbieramy TALENCIAKI do 5 listopada!!!

Szkolny Koordynator akcji
Sylwia Rybczyńska-Krzystosiaky

Drodzy Przyjaciele Naszej Szkoły!

Można tak powiedzieć o wszystkich osobach zaangażowanych w zeszłym roku szkolnym w zbieraniu TALENCIAKÓW ze sklepu LIDL.
        Dzięki ogromnemu Waszemu wsparciu mogliśmy doposażyć naszą szkołę w wiele pomocy dydaktycznych , z których będą korzystać uczniowie naszej szkoły.

Ze względu na ogromną skalę akcji były opóźnienia w dostawach , ale finalnie mamy już wszystko co zostało zamówione po konsultacjach z wszystkimi nauczycielami poszczególnych zespołów przedmiotowych.

Z przyjemnością informuję ,że uczniowie klas I-III i świetlica otrzymali:
- chustę animacyjną,
- zestaw do badmintona,
- zestaw piłek Skin-Softi,
- zestaw piłek do siatkówki,
- zestaw piłek do piłki nożnej,
- zestaw do unihokeja,
- wózek do piłek,
- grupowy zestaw plastyczny,
- zestaw Tangramów.

Dla klas IV – VIII : - zestaw diatoniczny,
- tablice magnetyczne ( układ pokarmowy , układ krwionośny)
- zestaw kompasów,
- zestaw brył,
- aluminiowe listwy ścienne,
- zestaw zegarów,
- zestaw geometryczny do tablicy,
- laptop uczniowski,
- zestaw szachów,
- zestaw piłek do siatkówki,
- wózek do piłek,
- magiczny kapelusz,
- zestaw znaczników podłogowych,
- pakiet planszówek .

Składamy WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WAS PRZYJACIELE!!!!!

Koordynator akcji Sylwia Rybczyńska-Krzystosiaky