UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej            Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
GIMNAZJUM       kl. IV-V

DZIEŃ CZERWONEGO KAPTURKA

Dzień 22 czerwca 2011r.był w klasach 0-3 dniem Czerwonego Kapturka. Dzieci obejrzały przedstawienie,przygotowane przez klasę 2a ,a potem wybrane wcześniej zespoły odpowiadały na pytania dotyczące znajomości bajki oraz zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji.
         Na koniec wszystkie klasy zostały obdarowane piłkami,które ufundowała Rada Rodziców.

M. Sikorska, M. Stryjewska
Wesołych wakacji!

BAL GIMNAZJALISTÓW

WYCIECZKA DO ZOO

wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka

PARK LINOWY W PEENEMUNDE I PHAENOMENTA

6 czerwca Dzień Szkoły Bez Przemocy czyli Dzień Pozytywnego Myślenia

Tego dnia chcemy aby w naszej szkole wszyscy o sobie pomyśleli pozytywnie (bardziej niż zwykle). Rozejrzyjcie się dookoła, żeby nikt tego dnia nie był sam. Sprawcie aby ten Dzień Pozytywnego Myślenia dzięki życzliwości dla innych był dniem szczególnym. Bądźmy wszyscy do wszystkich w tym dniu nastawieni pozytywnie, a przede wszystkim bądźmy razem!

Klasy mają wybór:
- Pomyślmy pozytywnie o dzieciach uczęszczających do świetlicy Ledóchowskiej. Każdy uczeń może tego dnia przynieść coś nowego dla tych dzieci: przybory do szkoły, zabawkę, słodycze.
- Pomyślmy pozytywnie o zwierzętach ze schroniska. Każdy uczeń może przynieść karmę dla zwierząt.
Wszystkie zebrane dary proszę dostarczyć do gabinet pedagoga a następnie będzie to dostarczone do świetlicy lub schroniska.
Zapraszamy na mecz Siatkówki nauczyciele kontra uczniowie. Mecz będzie rozegrany po szóstej godzinie lekcyjnej na boisku szkolnym.

DZIEŃ DZIECKA W ZERÓWCE

Zerówkowicze świętowali Dzień Dziecka nad morzem. Uczestniczyli w imprezie zorganizowanej przez Miejski Dom Kultury z okazji pierwszego czerwca w Muszli Koncertowej. Dzieci słuchały bajek, rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki, oglądały występy znanych aktorów polskiego show biznesu. Wystąpili tacy artyści jak: Tomasz Bednarek - serial „Klan”, Tomasz Gęsikowski – serial „Samo życie”, „Ojciec Mateusz”, „M-jak Miłość”, Arkadiusz Nader - serial „Ranczo”, Urszula Bartos - Gęsikowska - serial „Na Wspólnej”, Teatr Nikoli - dwójka fantastycznych clownów, cyrkowców oraz aktorzy mimowie. Później był spacer po promenadzie, pamiątkowe zdjęcia przy fontannach, gofry i lody w różnych smakach. Na koniec każdy mógł się wyszaleć na placu zabaw. W doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły, tylko szkoda, że dzień Dziecka jest dopiero za rok.

E.G.

Używkom